הקמת גינות פרטיות

דרך הקמת גינות פרטיות במרחב האישי שלנו והקפדה על תכנון גינה פרטית בהתאם לצרכים של דיירי הבית, אנו תורמים לרוגע ולשלווה האישיים שלנו, ומביאים את הטבע הרחב – אל המרחב הפרטי שלנו. כיצד נשכיל לבצע תכנון גינה פרטית מושלם? כיצד נדע באילו חומרי גלם להשתמש? המומחים של "דרך האבן" כאן בשבילכם, עם כל מה שאתם צריכים לדעת על הקמת גינות פרטיות.

הכל מתחיל בדמיון – ובמקצועיות
עיצוב הגינה מתחיל בדמיון שלנו. כיצד אנחנו חולמים שהיא תיראה? מהן התחושות שנרגיש בתוכה? כעת, את החזון שרקחתם בראש – הגיע הזמן לתרגם לידי מעשה, בעזרת מומחים. הקמת גינות פרטיות היא מלאכה הדורשת הרבה יצירתיות ודמיון מחד, אך דיוק ומקצועיות. לא מעט אנשים, בניסיון "לברוא" את גינת חלומותיהם, משלבים בין סגנונות שונים, בין טוף שחור לבין צבעים מנוגדים, מוסיפים מצבות לאנדרטאות המוסיפות דרמטיות לגינה יחד עם קלילות צבעונית וכפרית, מתקינים גופי תאורה לא מחמיאים ומתכננים את הגינה בהתאם לאופנות משתנות ולא בהכרח לפי צרכי הדיירים – וחבל. אנו משקיעים כספים רבים בתכנון הגינה, ואנו רוצים לקבל את התוצאה המושלמת ביותר שיש.

כיצד נראה עיצוב נכון?
לשאלה זו אין תשובה אחת – שכן, כפי שאמרנו, העיצוב מתחיל בחלום ובדמיון שלנו. יחד עם זאת, חשוב ללכת על פי עיצוב מסוים שאתם אוהבים – אם זה המראה הרומנטי בו ישלטו גוונים פסטליים, אם זה המראה הטבעי בו ישלוט עץ בהיר וטבעי ואם זה המראה הדרמטי, בו ישלטו אלמנטים כמו אבן טוף שחור או מצבות לאנדרטאות. בהתאם לעיצוב הנבחר, נתכנן את הגינה תוך יצירת הרמוניה במרחבים השונים המרכיבים את השלם, מתן אשליה של שטח גדול יותר והתחשבות בסביבה ובצרכי הדיירים. אם אתם יודעים שהגינה היא עבורכם בעיקר מקום פרקטי בו אתם מאחסנים דברים ומשחקים עם הילדים, אזי התכנון יהיה בהתאם, אם מדובר במקום סטרילי ונעים בו יושבים וקוראים ספר, נהנים ממוזיקה טובה ומאירוח קל – אזי התכנון יקח זאת בחשבון – וכן הלאה.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על הקמת גינות פרטיות? אנחנו ב"דרך האבן" נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת, עם השירות האדיב, המקצועי והמסור ביותר!
 
072-33-80-539 | darahaven1@gmail.com |
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו 072-33-80-539
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

משתלת דרך האבן

כפר אביב (ישובי גדרות), משק 15
 

מאמרים

עצי פרי ונוי

 

ריהוט גן

סלעים ואבנים