נדנדת עץ לגינה

עיצוב הגינה כולל אינספור אלמנטים עיצוביים ופרקטיים – צמחים לגינה, חלוקי נחל לגינה, עצים ייחודיים ופרחים אהובים וכן גם רהיטים לגינה. מבין כל הרהיטים הללו, נדנדת עץ לגינה היא הפינוק המושלם ביותר. כשאנו יושבים בה אנו נהנים מרגעי שקט ושלווה, מדקות יקרות של מנוחה בסוף היום, מספר טוב ומאווירה משפחתית ונעימה. כיצד נבחר נדנדת עץ לגינה וכיצד נשלב אותה בעיצוב הכולל של הגינה? המומחים של "דרך האבן" עושים לכם סדר!

התאמה לחלל הכללי
ראשית, חשוב לזכור כי לא משנה אם מדובר בנדנדת מתכת או נדנדת עץ לגינה, מדובר בריהוט משלים התורם להרמוניה הכללית של המרחב בגינה מבלי להשתלט על החלל כולו. הנדנדה משתלבת בין צמחים לגינה – עצים, פרחים ועוד, בין אלמנטים עיצוביים ופרקטיים כמו חלוקי נחל לגינה או אבן טוף וכמובן – בין רהיטים לגינה שבחרנו. תפקידה של הנדנדה הוא להיות מזמינה, לשבת בחלל באופן בולט אך לא משתלב ולהיראות אסתטית ונעימה. לפני שאתם בוחרים את הנדנדה שאהבה נפשכם, בדקו היטב האם היא מתאימה בגודלה לחלל, האם היא תהיה מוצבת בו בנוחות והאם היא מתאימה לעיצוב הכללי של הגינה.

פרמטרים נוספים לבחירת נדנדה
וודאו כי איכות חומר הגלם ואיכות העבודה הם לא פחות ממצוינים. וודאו כי בעל העסק ממנו אתם מתעתדים לרכוש את הנדנדה הוא אמין ומוכר רק מוצרים המצוידים בשיטות ייצור מתקדמות, עם עץ איכותי ורמת גימור גבוהה. לאחר הבדיקה הטכנית, שבו על הנדנדה ובדקו האם היא נוחה עבורכם והאם היא מקנה יציבות. בנוסף, בדקו האם הנדנדה בטיחותית – במיוחד אם יש ילדים קטנים שעושים בה שימוש או משחקים בגינה. בדקו האם מנגנון הנדנוד לא חד מדי והאם היא לא גבוהה מדי עבור בני הבית. כמו כן, חשוב לבדוק מהי מגבלת המשקל שהיא מסוגלת לשאת, אחרי הכל – מדובר ברהיט התלוי באוויר, וחשוב שתוודאו בטרם עת כמה אנשים יכולים לשבת על הנדנדה בו זמנית.

מעוניינים לרכוש נדנדת עץ לגינה אך מתלבטים כיצד לעשות זאת? המומחים של "דרך האבן" כאן בשבילכם, עם המוצרים האיכותיים ביותר והשירות הטוב ביותר!
 
072-33-80-539 | darahaven1@gmail.com |
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו 072-33-80-539
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

משתלת דרך האבן

כפר אביב (ישובי גדרות), משק 15
 

מאמרים

עצי פרי ונוי

 

ריהוט גן

סלעים ואבנים