עיצוב גינות יוקרה

עיצוב גינות יוקרה הוא תהליך ממושך שיש להשקיע בו משאבים רבים על מנת שיעשה באופן מושלם. כדי להבטיח שאכן נגיע לתוצאה הטובה ביותר והיוקרתית ביותר – חשוב להיוועץ באנשי מקצוע שיספקו לנו שירות איכותי ויבטיחו את עמידות השתילים והריהוט לאורך זמן. מתלבטים לגבי עיצוב והקמת גינות יוקרה? המומחים של דרך האבן עושים לכם סדר!

מהם ההבדלים בין עיצוב גינות פרטיות קטנות לבין דירות יוקרה?
ההבדל המשמעותי הראשון בין עיצוב גינות פרטיות קטנות לבין עיצוב והקמת גינות יוקרתיות טמון בעיקר במשאבים הכספיים שעלינו להשקיע בכל אחד מהם. לרוב, עיצוב גינות יוקרה ידרוש שטח נרחב לעיצוב, כזה המאפשר שינויים וגיוון בצורת הגינה וכן כזה שניתן לעצב בו ככל העולה על רוחנו ולהקדיש את המרחב הנדרש לטובת פינות ישיבה, שבילים ופינות נסתרות, אזורים מוצלים, מזרקות ושילוב של מים זורמים, שתילת עצים מסוגים שונים וייחודיים כמו למשל עץ זית עתיק ועוד.

מתי מתחילים במלאכת התכנון?
עיצוב גינות יוקרה מתחיל לרוב בזמן בניית הבית. בטרם הבית יעמוד על תילו, נפגוש את איש המקצוע ונבין יחד כיצד אנחנו רוצים שהגינה תיראה, מהו המראה היפה ביותר עבורה, מהם הצרכים של דיירי הבית והרצונות שלנו מהגינה, האם אנו רוצים לשתול בה פרחים ועצים מיוחדים הדורשים סוג קרקע ספציפי, כמו למשל עץ זית עתיק, מהי מערכת ההשקיה הרצויה ועוד. אם יש צורך בכך, יועברו דגשים ספציפיים לקבלן.

תשתיות מיוחדות
הקמת גינות יוקרה מוצלחת דורשת תשתיות מעולות של חשמל, מים ודשן. הדבר נכון גם לגבי גינות מטופחות אחרות, אך בגינות יוקרה – בשל גודלן היחסי – יש צורך גדול יותר בתשתיות מתאימות, כמו למשל מערכות השקיה אוטומטיות המופעלות מרחוק באמצעות מחשב ומאפשרות תזמון נוח של מלאכת השקיית הצמחיה בגינה, כך שכל צמח יקבל בדיוק את מנת המים שהוא זקוק לה על מנת להתפתח, כמו גם מערכות דשן, מינרלים וחומרים חיוניים נוספים הדרושים לצמח.

עיצוב גינות יוקרה הוא עסק למקצוענים בלבד. אנחנו ב"דרך האבן" נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, לסייע לכם בתכנון, בעיצוב ובהגשמה של החלום – באופן המושלם!
 
072-33-80-539 | darahaven1@gmail.com |
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו 072-33-80-539
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

משתלת דרך האבן

כפר אביב (ישובי גדרות), משק 15
 

מאמרים

עצי פרי ונוי

 

ריהוט גן

סלעים ואבנים