עץ פרי לגינה

חולמים על עץ פרי לגינה המוצב במרכז גינת החלומות שלכם? מעוניינים לדעת כיצד השתילה מתבצעת בפועל, מהם יתרונותיהם של עצי הפרי ולאיזה מידע תזדקקו כדי שהיא תיעשה בצורה הטובה ביותר? המומחים של "דרך האבן" כאן עם המידע המלא שתזדקקו לו בדרך לשתילת עץ פרי לגינה.

מתחילים במחקר מקדים
רגע לפני שעץ הפרי מהדר את גינתכם, שאלו את עצמכם כיצד אתם רוצים שהגינה כולה תיראה, שכן שתילת עץ חדש בגינה זו הזדמנות נהדרת לרענן את המראה כולו. חשבו כמה מרבדי דשא תרצו בה, אם בכלל, חשבו האם תהיו מעוניינים בשתילת פרחים בגינה מלבד עץ הפרי וכעת – חשבו על עץ הפרי עצמו. האם תרצו ליהנות גם מהפירות או רק לחסות בצל העץ וליהנות ממראהו? האם תעדיפו עץ תפוח לגינה? עצי אבוקדו לגינה? או אולי עצי אגוז נישאים ויפים? לאחר שבחרתם עץ פרי לגינה ואת הזן הייחודי שתחפצו בו, התייעצו עם מומחים והבינו באיזו זווית כדאי לשתול אותו, מהו המיקום האידיאלי עבורו ואיזה טיפול הוא דורש – כעת, אתם מוכנים!

יתרונות גידול עץ פרי
עץ פרי לגינה טומן בחובו יתרונות רבים. הוא חוסך לא מעט כסף בכך שהוא "מייצר" בעצמו את הפירות, הוא מאפשר לכם ליהנות מפירות טריים, עסיסיים וכמובן – אורגניים (זאת במידה ואתם נמנעים מריסוס והדברה) והפירות שתקטפו ממנו יכולים לשמש אתכם במגוון רחב של מאכלים ומשקאות – שייק רענן, סלט פירות, עוגות ואפילו תבשילים נועזים.

כיצד נבחר את זן העץ?
לכל סוג של פרי ולכל זן ספציפי יש מועד הבשלה משלו, דרך גידול ייחודית ומראה שונה. האם תעדיפו עץ תפוח לגינה? עצי אבוקדו לגינה? או אולי בכלל תחפצו בנטעית עצי אגוז מזנים שונים? בהתאם להעדפתכם האישית ומקום מגוריכם (שכן לא כל העצים מסוגלים לגדול בכל אקלים) – בחרו את עץ הפרי שאהבה נפשכם.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? אנחנו כאן בשבילכם! המומחים של "דרך האבן" ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת, לסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם ולוודא שתקבלו את העץ האיכותי ביותר!
 
072-33-80-539 | darahaven1@gmail.com |
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו 072-33-80-539
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

משתלת דרך האבן

כפר אביב (ישובי גדרות), משק 15
 

מאמרים

עצי פרי ונוי

 

ריהוט גן

סלעים ואבנים