עצי פרי לגינה פרטית

רוצים לשדרג את מראה הגינה שלכם ולא יודעים מהיכן להתחיל? חושבים לנטוע עצי פרי לגינה פרטית, עצי הדר לגינה, עצי תפוח או עצי זית לגינה? צוות המומחים של "דרך האבן" כאן בשבילכם, עם כל המידע שתזדקקו לו בדרך לנטיעת עץ הפרי שאהבה נפשכם!

כיצד מתחילים?
נטיעת עצי פרי לגינה פרטית דורשת מחקר מקדים, על מנת ליצור את התנאים האופטימליים ולהאריך את חיי העץ שהחלטתם ליטוע. ראשית, שאלו את עצמכם כיצד תיראה הגינה כולה – האם תרצו לשתול בה ערוגות פרחים מסוגים שונים? האם תרצו להוסיף לגינה ספסלים ופינות מנוחה נעימות? לאחר שתענו על השאלות הללו, בחרו את הזן הנבחר של עץ הפרי שלכם – תוכלו לבחור עצי הדר לגינה, עצי זית לגינה, עצי תפוח, אגסים או עצי אגוז – המבחר עצום והשפע מבלבל, אך חשוב לערוך את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם בהתאם לפרמטרים שונים, אודותם נפרט מיד.

עצי פרי לגינה פרטית – בהתאם לתנאים
לכל עץ פרי יש את התנאים הייחודיים שלו ועלינו להתאים את עצמנו אליהם. עצי פרי לגינה פרטית נחלקים בהתאם לגודלם, משך ההבשלה שהם דורשים, מידת ההשקיה הרצויה, תנאי האקלים הייחודיים להם (שכן ישנם זני עצי פרי שיגדלו טוב יותר באקלים הצפוני של המדינה ואחרים שדווקא האוויר הדרומי היבש יהיה אידיאלי עבורם) וכמובן – התוצרת הסופית שלהם. האם אתם מעדיפים פירות הדר? או אולי תפוחים רעננים? לא משנה באיזה סוג עץ תבחרו, הקפידו לבדוק מהם תנאי המחיה הספציפיים שלו, לכמה אור הוא זקוק, מהי תדירות ההשקיה שהוא דורש ולכמה מקום הוא זקוק.

מהם היתרונות של עצי הפרי?
לעצי הפרי השונים יש יתרונות רבים. ראשית, הם חוסכים לא מעט הוצאות כספיות בכך שהם "מייצרים" לנו את הפירות בעצמם, ואם אתם נמנעים מהדברה ומריסוס ומגדלים את הפירות באופן טבעי – אזי תוכלו ליהנות גם מהיותם של הפירות אורגניים ובריאים יותר. בנוסף, הם משמשים למגוון רחב של מאכלים ומשקאות ויכולים להעשיר את התפריט שלכם מאוד – מהכנת שייקים עסיסיים, שמן ביתי, סלט פירות רענן, עוגות ריחניות או תבשילים מקוריים – יש אינסוף דרכים ליהנות מעץ הפרי שבחרתם, מלבד, כמובן, מראהו היפה והצל שהוא מספק.

חברת "דרך האבן" כאן בשבילכם בכל עת, על מנת לסייע לכם בבחירת עץ הפרי המתאים ביותר עבורכם, מחכים לכם!
 
072-33-80-539 | darahaven1@gmail.com |
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו 072-33-80-539
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

משתלת דרך האבן

כפר אביב (ישובי גדרות), משק 15
 

מאמרים

עצי פרי ונוי

 

ריהוט גן

סלעים ואבנים