עצי תפוח לגינה

גינות נוי מטופחות הן אחד העיצובים שמרחיבים את הנפש ואת הלב, והופכים את חלל הבית כולו ליפה ומטופח יותר. אם אתם רוצים להוסיף מוצרי נוי לגינה או לשתול עצי פרי כמו למשל עצי תפוח לגינה – המומחים של "דרך האבן" כאן בשבילכם עם המידע המלא שתזדקקו לו!

מהיכן להתחיל?
גינות נוי מרהיבות נולדות, קודם כל, בדמיון. דמיינו את הגינה שאהבה נפשכם, נסו להבין מהם הצרכים שלכם ולאילו מוצרי נוי לגינה תזדקקו כדי להגשים את החלום לגינה המושלמת. אם תרצו להוסיף פרחים ועצים, פנו אל משתלות עצי זית, פרחים או עצים ובררו מהם הזנים העומדים לרשותכם ומה הם דורשים מכם בהתאם למקום הגינה הכולל. משתלות עצי זית ומשתלות עצי פרי יציעו לכם מגוון רחב של זני עצים, לכן עליכם לעשות "שיעורי בית" טרם הגיעכם למשתלה או להיוועץ באנשי המקצוע במקום.

התפוח – קווים לדמותו
התפוח נחשב לעץ נשיר, גובהו מתנשא בדרך כלל בין 4-6 מטרים ושורשיו, כשתנאי הקרקע טובים והטיפול בו משביע רצון, ינטעו לעומק של 1.5. מאחר ופרי התפוח עמיד מאוד בפני קור ומזג האוויר קר בעונת התרדמה, מנת קור הגונה תספיק להתעוררות ולפריחת הפירות.

כיצד מתרחשת פריחת התפוח?
פריחת התפוח מתרחשת בעונת האביב, כך שאם אתם מתכננים לטעת עצי תפוח לגינה, רצוי לעשות זאת במעוד מועד כדי ליהנות מהפריחה האביבית היפה. הפרחים ערוכים על גבי דורבנות בקבוצות של חמישה או שישה, ולרוב יפרח רק בשנתיים שלאחר הנטיעה.

פרי התפוח
לאחר הפריחה ולאחר ההבשלה של התפוח שצמח, המראה הסופי של התפוח מתקבל בהתאם לזן שנטעתם. אם נטעתם עצי תפוח לגינה מזן גראנד, למשל, המראה הסופי שיתקבל יהיה ירקרק צהוב, ואילו תפוח מזן יונתן, יבשיל לכדי צבע אדום. טעם הפירות, גודלם וצבעם, כאמור, משתנה בהתאם לזן הנבחר. התייעצו עם מומחים כדי להבין מהו הזן האהוב עליכם ומהם תנאי הגידול הספציפיים להם הוא זקוק.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות נטיעת עצי תפוח לגינה? אנחנו ב"דרך האבן" נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת! צרו עמנו קשר ונשמח להתאים לכם את הזן המתאים ביותר עבורכם.
 
072-33-80-539 | darahaven1@gmail.com |
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו 072-33-80-539
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

משתלת דרך האבן

כפר אביב (ישובי גדרות), משק 15
 

מאמרים

עצי פרי ונוי

 

ריהוט גן

סלעים ואבנים