רהיטי גינה

כדי לעצב את הגינה שלנו באופן מושלם, יש לא מעט דברים שאנו צריכים לדאוג להם – לרכוש פינת ישיבה לחצר, עצי נוי לגינה, פרי או עץ הדר מלבלב ולדאוג לתחזוקה השוטף בכל עת. אין ספק כי לצד בחירה ותחזוק של הצומח בגן שלנו, חשוב להקפיד גם על בחירת רהיטי גינה נוחים ועמידים לאורך זמן. כיצד בוחרים רהיטי גינה ולמה חשוב לשים לב? המומחים של "דרך האבן" עושים לכם סדר!

השלב הראשון – תכנון
השלב הראשון של בחירת רהיטי גינה יתחיל עוד קודם לכן – במלאכת התכנון. ראשית, הגדירו את הצרכים הנקודתיים שלכם מחלל הגינה העומד לרשותכם. האם אתם מארחים לעיתים תכופות אנשים רבים וזקוקים לפינות ישיבה רבות? האם אתם רוצים להקים בגינה מטבח חיצוני למטרות הללו? או שאולי זוהי גינה קטנה ואינטימית המיועדת למנוחה נעימה ולא לאירוח? יתרה מכך, ישנם אנשים המעדיפים להקדיש שטח קטן מהגינה כולה לטובת ריהוט ולייחד את רוב שטחה לטובת עצי נוי לגינה או עצי פרי, כמו למשל עץ הדר.  בהתאם לשטח הפוטנציאלי שהחלטתם שעליו להיות מוקצה לטובת ריהוט -  כך תדעו למה בדיוק אתם זקוקים.

פתרון יעיל לאורך זמן
לצד אסתטיקה מתקדמת והקצאת מקום נוח לריהוט, חשוב לבחור רהיטי גן שיהוו פתרון יעיל ונוח לאורך זמן, ולא כאלה שניאלץ להחליף מדי תקופה קצרה. כדי להבטיח זאת, שימו לב לחומרי הגלם מהם עשוי הרהיט. יש לא מעט חומרי גלם שיכולים להתאים, אך חשוב לוודא כי הם איכותיים ועברו התאמה לתנאי החוץ. בדקו האם הוא תואם את תנאי מזג האוויר באיזור מגוריכם (שכן רהיטי הגן חשופים באופן תמידי לחום, קור, גשם ושמש) ולא פחות חשוב – בדקו שאתם אוהבים את העיצוב הנבחר והתאימו אותו כך שיהיה הרמוני עם שאר חלקי הגן – האם השולחן מתאים לכסאות? האם שניהם מתאימים לשביל הגישה ולתאורה הנבחרת? האם עצי הפרי ממוקמים במרחק נוח מפינת הישיבה? ועוד.

מתלבטים אילו רהיטי גינה לרכוש ואיזו פינת ישיבה לחצר תתאים לכם? אנחנו כאן בשבילכם! צרו עמנו קשר, והנציגים המקצועיים של "דרך האבן" ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת!
 
072-33-80-539 | darahaven1@gmail.com |
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו 072-33-80-539
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

משתלת דרך האבן

כפר אביב (ישובי גדרות), משק 15
 

מאמרים

עצי פרי ונוי

 

ריהוט גן

סלעים ואבנים